Towarzystwo Atletyczne Rozum
Towarzystwo Atletyczne Rozum

Aktualności > Starsze

2009-08-23
Fantastycznie zaprezentowali się reprezentanci Polski w sumo, którzy w Szwajcarii toczyli zmagania o prym na starym kontynencie. Z Mistrzostw Europy nasi kadrowicze wrócili z rekordową liczbą 39 medali. Aż 7 z nich to złote krążki! Zawodnicy z powiatu krotoszyńskiego stawali na podium a z siedemnastokrotnie!
czytaj więcej
2009-08-16
W sierpniu odbędą się Mistrzostwa Europy w Sumo. Weźmie w nich udział wielu zawodników z naszego powiatu. Władze Polskiego Związku Sumo postawili przed reprezentacją wysokie cele. Kadrowicze mają wrócić z 25 medalami.
czytaj więcej
2009-06-06
Niedawno sporych wyczynów dokonali krotoszyńscy i kobylińscy sumocy, którzy bardzo dobrze spisali się w Seniorskich Mistrzostwach Polski. W ostatnich tygodniach przeprowadzono również krajowy czempionat w gronie juniorów oraz kadetów. Zawodnicy TARu-u oraz Samsona spisali się równie dobrze, jak ich starsi koledzy.
czytaj więcej
2008-09-13
Kobylińska hala sportowa Pilawa była areną zmagań Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Sumo. Oczywiście nie zabrakło sukcesów zawodników Towarzystwa Atletycznego Rozum.
czytaj więcej
2007-06-18
Znakomicie spisali się młodzi reprezentanci Polski, którzy z budapeszteńskich Mistrzostw Europy Juniorów w Sumo przywieźli 4 złote medale. Poza trzema krążkami z najcenniejszego kruszcu reprezentanci zdobyli jeszcze 2 srebrne i 5 brązowych medali. W klasyfikacji medalowej Polacy uplasowali się na wysokiej trzeciej pozycji, ustępując jedynie sumokom z Rosji i Ukrainy.
czytaj więcej
Tydzień po POLAND OPEN
2005-09-02
Mimo, że od Poland Open minął już ponad tydzień w sportowym światku nadal jest o nim głośno. Kibice wciąż prowadzą dyskusje na temat wyników i cieszą się z ogromnej liczby medali zdobytych przez naszych reprezentantów. Z kolei działacze już myślami są przy przyszłorocznej imprezie i kolejnych startach Biało – Czerwonych.
czytaj więcej
Kolejny medal Roberta!
2005-07-24
Na rozegranych w Diusburgu Światowych Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich znakomicie zaprezentowali się polscy sumocy. Robert Paczków z Towarzystwa Atletycznego Rozum Krotoszyn stanął na trzecim stopniu podium, ustępując tylko dwóm reprezentantom Japonii...
czytaj więcej